Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kobylu - Oficjalna strona internetowa
  Bajkowy bal karnawałowy
  11.03.2019

28 lutego 2019 roku w oddziałach przedszkolnych OPa i OPb odbył się długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci „Bajkowy bal karnawałowy”. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, biedronki, kotki, strażaków, piratów, policjantów, Batmanów , Spider-Mana...  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci czuły się wyjątkowe i szczęśliwe, a w radosny nastrój wprowadził piękny wystrój sali. Kiedy zabrzmiały pierwsze takty muzyki wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły radosne pląsy. Były „tańce łamańce”, kaczuchy i krasnoludki - jednym słowem zabawa na 102. Wielką atrakcją dla dzieci była możliwość zrobienia sobie  karnawałowej fryzury przez fryzjerkę- mamę Karoliny. Chętne dzieci pozowały do grupowych zdjęć. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. To był wspaniały dzień przepełniony radością, emocjami i wspaniała zabawą. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku..

Najnowsze wiadomości

Kategorie wydarzeń: